Menu

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


West Frost Sp. z o.o.

Ul. Krotoszyńska 161
63-400 Ostrów Wielkopolski

NIP 622 26 97 335

Siedziba biura

62 590 30 02
info@westfrost.pl

Formularz

* pola wymagane

Zarząd Spółki

Prezes

Włodzimierz Ziemniewicz
62 590 30 02 wew. 14
602 694 652
wlodzimierz.ziemniewicz@westfrost.pl

Wiceprezes zarządu

Krystiana Ziemniewicz
62 590 30 02 wew. 15
606 960 066
krystiana.ziemniewicz@westfrost.pl

Sprzedaż i marketing

Doradca handlowy

Monika Kończewska
62 590 30 02 wew. 02
602 706 343
monika.konczewska@westfrost.pl

Zaopatrzenie

Kierownik magazynu - kupiec

Hieronim Zygmanowski
62 590 30 02 wew. 05
696 497 742
hieronim.zygmanowski@westfrost.pl

Serwis

Kierownik serwisu

Roman Mielcarek
62 590 30 02 wew. 01
602 707 374
roman.mielcarek@westfrost.pl

Zastępca kierownika serwisu

Małgorzata Rymarz
62 590 30 02 wew. 01
604 270 581
serwis@westfrost.pl

Biuro projektowe

Koordynator ds. projektów

mgr inż. Aleksandra Staszak
62 590 30 02 wew. 10
600 279 969
aleksandra.staszak@westfrost.pl

Specjalista ds. techniczno-projektowych

Maciej Sikora
62 590 30 02 wew. 11
692 427 247
maciej.sikora@westfrost.pl

Młodszy projektant

mgr inż. Natalia Jarka
62 590 30 02 wew. 10
602 516 552
natalia.jarka@westfrost.pl

Mapa dojazdowa

Produkt został dodany do koszyka